You are currently viewing 1 rok Oczami Hanysa

1 rok Oczami Hanysa

Pierwszy rok Oczami Hanysa już za nami! Dziękuję wszystkim odwiedzającym za zainteresowanie się sprawami śląskimi. 

Przed rokiem pomysł na prowadzenie strony chodził mi po głowie już od dłuższego czasu. Potrzebowałem miejsca, w którym mógłbym podzielić się swoimi przemyśleniami. Projekt zrodził się dosyć naturalnie i wynika z mojej miłości do Górnego Śląska. Obrałem tą tematykę również dlatego, że widzę dużą potrzebę propagowania śląskości. W dalszym ciągu w tym zakresie jest jeszcze dużo do zrobienia i nie zamierzam tego odpuścić.

Myślę, że kolejny rok przyniesie świeże i ciekawe materiały na stronę i sprawi, że nie będziecie się nudzić. Przede wszystkim chciałbym zwiększyć ilość i jakość publikowanych wpisów. Pragnę także więcej pisać w języku śląskim. Z różnych przyczyn częstotliwość pojawiających się nowych wpisów nie była zbyt intensywna, niemniej myślę, że ich zawartość była wartościowa. Chcę również popracować nad aspektami technicznymi strony aby była ona jeszcze bardziej dostosowana do współczesnych wymagań. 

Zapraszam do śledzenia bloga, strony facebookowej, a także profilu na instagramie. Życzę Wam również wszystkiego dobrego z okazji zbliżającego się 2020 roku!

Zobacz również

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Ania

    Trzymam kciuki, życzę wielu inspiracji i interesujących tematów w nowym roku!

Dodaj komentarz